MuPrink-Join The Battle!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MuPrink Gaming Community!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Reclamatie jucator PitBull

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Romedy




Posts : 6
Points : 16
Reputation : 0
Join date : 2009-08-11

Reclamatie jucator PitBull Empty
PostSubject: Reclamatie jucator PitBull   Reclamatie jucator PitBull Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 11:30 pm

Azi a fost a 3-a zi cand jucatorul PitBull ma gaseste in Tarkan2 la un golden si ma omoara ca sa-mi fure bok-ul de +5. Asa ca dupa a 3-a abatere m-am hotarat sa-l denunt poate primeste si el ban ca sa pot omor goldani fara sa vine PitBull sa ma omore si sa-mi fure bok-ul.

Uitati si un screen: https://redcdn.net/ihimizer/img134/7381/killo.jpg

Joc cu nick: Romedy
Back to top Go down
Pit_Bull

Pit_Bull


Posts : 44
Points : 61
Reputation : 0
Join date : 2009-07-29

Reclamatie jucator PitBull Empty
PostSubject: Re: Reclamatie jucator PitBull   Reclamatie jucator PitBull Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 8:00 pm

lol What a Face In primul rind a fost numai odata dar nu de 3, si in al doilea arata'mi o regula unde scrie k nu ai voie s faci pk si sa furi box lol! daca ai impinge mai putin in arena kind jucatorii sunt afk poate te'ash lasa in pace, dara asha iti voi face pk si la golden si peste tot unde te gasesk ! Si degeaba te chinui, mai citeste regulile baiete Wink
Back to top Go down
Romedy




Posts : 6
Points : 16
Reputation : 0
Join date : 2009-08-11

Reclamatie jucator PitBull Empty
PostSubject: Re: Reclamatie jucator PitBull   Reclamatie jucator PitBull Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 9:25 pm

Daca imi arati dovada cand impig jucatorii e ok.....asa ca taci drq ca o singura date te-am impins pe tine dupa ce mi-ai furat spot si m-am intors peste 5 min cand erai afk., ca sa fim chit...tu imi furasei spotu, eu te-am impins sa nu faci xp

Si faza aia cu "de 3 ori" ..sa intamplat prima data cand eram cu player Voinea(poate sa confirme) la 1 gold si ne-ai omorat pe amandoi, spoi m-am intors sa iau bok si iar mai omorat, si a 3-a oara este acum cand am facut screen.
Back to top Go down
Pit_Bull

Pit_Bull


Posts : 44
Points : 61
Reputation : 0
Join date : 2009-07-29

Reclamatie jucator PitBull Empty
PostSubject: Re: Reclamatie jucator PitBull   Reclamatie jucator PitBull Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 11:27 pm

Iese de 2 ori dar nu de 3.. si ce ar skimba daca ti'ash arata screen k impingeai jucatorii ? k sa nu primesc ban sau ce ? pf.. lol! nu am nevoie sa demonstrez nimic deoarece in reguli nu'i nici un articol unde scrie ka nu poti face pk la jucatori, esti numai unde nu ai voie sa faci pk la GM si atit. Totul este dupa regulament asha ka taci si joaca. Degeaba pierzi timpul
Back to top Go down
Pit_Bull

Pit_Bull


Posts : 44
Points : 61
Reputation : 0
Join date : 2009-07-29

Reclamatie jucator PitBull Empty
PostSubject: Re: Reclamatie jucator PitBull   Reclamatie jucator PitBull Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 11:28 pm

P.S poate nu a fost frumos din partea mea, dar ti'am explikat motivul, cu toate ka puteam nici sa nu explik.. asha k fii cuminte mai departe si nu vom avea neplaceri Wink
Back to top Go down
Punish3r
MuMaster
MuMaster
Punish3r


Posts : 18
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 36

Reclamatie jucator PitBull Empty
PostSubject: Re: Reclamatie jucator PitBull   Reclamatie jucator PitBull Icon_minitimeThu Aug 13, 2009 6:54 am

NU!!!mai postati aiureli....CITITI......REGULAMENTU!!!!!!
Back to top Go down
 
Reclamatie jucator PitBull
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» PitBull Second GR
» PitBull Primul GR

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MuPrink-Join The Battle! :: Player Reporting-
Jump to: