MuPrink-Join The Battle!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MuPrink Gaming Community!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 CaNiBaL Invitation

Go down 
2 posters
AuthorMessage
canibal




Posts : 8
Points : 16
Reputation : 0
Join date : 2009-08-02

CaNiBaL Invitation Empty
PostSubject: CaNiBaL Invitation   CaNiBaL Invitation Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 1:59 am

SAl admin canibal a adus jucatori -Undead. =Kotya=, si Aka-47( totul este in regula ) poti sal intrebi o fost o mica greseala din partera mea scuzele mele). cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Back to top Go down
v1oL

v1oL


Posts : 15
Points : 21
Reputation : 6
Join date : 2009-08-06

CaNiBaL Invitation Empty
PostSubject: Re: CaNiBaL Invitation   CaNiBaL Invitation Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 5:39 am

se pare ca ai probleme cu vederea ...Sectiunea asta a fost inchisa...nu degeaba a postat InFlacari acolo SECTION CLOSED !!! nu se mai dau credite pt invitatzii!!
Back to top Go down
canibal




Posts : 8
Points : 16
Reputation : 0
Join date : 2009-08-02

CaNiBaL Invitation Empty
PostSubject: ..........   CaNiBaL Invitation Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 11:44 pm

am intirziat cu citeva ore jucatorii se jucau demult dar nu am vrut sai pun pe forum am vrut sa iau credit odata cu GR .nam stiut ca o sa inchideti Invitation player !!! sa stiu postam fara sters cu 2 zile in urma No No No No No si am strins 11 persoane cred ca asta nui putin mio promis ca daca aduc 10 primesc 1500 credit nam primit nici o p .....ca am ajuns la 10 persoane invitate
Back to top Go down
v1oL

v1oL


Posts : 15
Points : 21
Reputation : 6
Join date : 2009-08-06

CaNiBaL Invitation Empty
PostSubject: Re: CaNiBaL Invitation   CaNiBaL Invitation Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 6:29 am

ne pare rau dar pe urma acestui topic multe caractere au facut seturi full.. fara sa dea gr fiecare face cate un caracter cu 2-3 rr si primeste 100 de credite..la 10 caractere ai 1000 de credite.. daca e cum zicetzi voi..d c online suntem tot 30 ? pt ca char asa zis..invitate sunt charactere secundare ale playerilor care sunt on zi de zi..deci sectiunea asta este inchisa si gata !!
Back to top Go down
 
CaNiBaL Invitation
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» CaNiBaL Invitation
» CaNiBaL Invitation
» canibal INvitation
» Canibal report
» Canibal Vorbeste Foarte URIT!!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MuPrink-Join The Battle! :: Invitation System!!!-
Jump to: